Tanie ogrzewanie

Górny Śląsk – Zabrze, Ruda Śląska, Gliwice

Tanie ogrzewanie, instalacje co, termomodernizacja – Zabrze, Ruda Śląska, Gliwice i nie tylko…

Firma P.K. Profess działa na rynku usług techniki grzewczej od ponad 3 lat. Dbamy o odpowiednie ocieplanie domów naszych klientów na obszarze Górnego Śląska – w szczególności Zabrza, Rudy Śląskiej i Gliwic. Koncentrujemy się na trzech najważniejszych aspektach termomodernizacji budynku jakimi są: technika grzewcza, usługi ociepleniowe, audyt termomodernizacyjny. Znamy sposób na tanie ogrzewanie, którego oczekują klienci.

Wraz z firmami partnerskimi przygotowaliśmy kompleksową ofertę na podwyższenie standardu mieszkania dla naszych klientów.

Tanie ogrzewanie

Ocieplanie domu – doradzimy najlepsze rozwiązania

Ocieplanie ścian i dachu to podstawa przy oszczędności kosztów eksploatacji budynku. Klienci często pytają nas o sposób na tanie ogrzewanie. Należy mieć na uwadze, że koszty poniesione na ocieplenie to nie wydatek, a inwestycja która przynosić będzie profity przez wiele lat. I to jest właśnie sposób na tanie ogrzewanie.

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie efektywności energetycznej. Od lat analizujemy wpływ przeprowadzonych termomodernizacji na zmniejszenie kosztów eksploatacji budynków mieszkalnych. Z naszego doświadczenia wynika, że właściwa termomodernizacja przeprowadzona w oparciu o audyt energetyczny może spowodować zmniejszenie zapotrzebowania na energię nawet aż o 50 %.

Technika grzewcza – zadbamy o dobre i tanie ogrzewanie

Na swoim koncie mamy realizację kilkudziesięciu inwestycji centralnego ogrzewania w budynkach mieszkalnych i usługowych. Koszty ogrzewania budynku stanowią najczęściej większość rocznych kosztów jego eksploatacji. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiednich, kompletnych systemów grzewczych i wentylacyjnych.

Doradzamy w doborze i montażu kotłów grzewczych kondensacyjnych, kotłów olejowych lub opalanych drewnem oraz kolektorów słonecznych i pomp ciepła. Dopełnieniem systemu grzewczego może być instalacja ogrzewania podłogowego lub grzejniki płytowe i łazienkowe drabinkowe. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, negocjujemy konkurencyjne ceny na materiały.

Termomodernizacja – działamy skutecznie

Całość wykonanych przez nas prac oparta jest na wykonanym audycie energetycznym, w którym przedstawione zostają: historia materiałowa budynku, ochrona cieplna budynku, przegląd systemu grzewczego, wykonanie pomiaru warunków mikroklimatu wewnętrznego, czyli wymiany powietrza w pomieszczeniach oraz rozpatrzenie ekonomiczne opłacalności inwestycji. Dokumentacja złożona przez nas to pewność wykonania założonego celu zawartego w obliczeniach oraz świadomość potrzebnych prac. Pierwszym i ostatnim etapem na placu budowy jest badanie termowizyjne budynku, po to, aby klient uzyskał potwierdzenie, w jakiej kondycji jest budynek oraz, że prace remontowe zostały wykonane poprawnie, zgodnie ze sztuką budowlaną. Audyt energetyczny to również główny warunek do starania się o dofinansowanie na termomodernizacje budynku. W tym procesie również pomagamy naszym klientom. Wstępny audyt energetyczny jest bezpłatny!

Działamy na obszarach takich jak:

Zabrze, Ruda Śląska, Gliwice, Pyskowice, Tarnowskie Góry, Radzionków, Bytom, Siemianowice, Piekary Śląskie, Chorzów oraz okolice, Katowice, Dąbrowa, Będzin, Knurów, Sosnowiec, Mysłowice, Tychy, Rybnik, Kędzierzyn Koźle, Strzelce Opolskie, Lubliniec, Myszków.
 
Zapraszamy do współpracy – gwarantujemy wysoką jakość realizacji.

 

Nasi partnerzy

Masz pytania?

© P.K. Profess Projekt i wykonanie: Inbudo.pl